Main Menu

Nerozhodujte o budoucnosti svých dětí pouze na základě internetových prezentací škol nebo vzdálenosti školy od bydliště a přijďte se na vlastní oči přesvědčit o skutečných kvalitách naší školy. Jsou to důležité roky pro celý život, rozhodněte se správně.

V týdnu od 29. 1. do 1. 2. 2018 se těšíme na projekt Edison. 

Letos přivítáme tyto studenty:

Mark Chamanlall (Canada)

Zhuoer (Joe) Wang (Australia)

Ali IIbrahim (Azerbaijan)

Aselya Berdibekova (Kyrgyzstan)

Gabriel Fonseca Villalobos (Costa Rica)

Corentin Galudec (France)

Muhammad Sahab Sahar (Indonesia)

Roma Mathur (India)

V úterý 12.12.2017 se jako každoročně konal zájezd do adventních Drážďan, který pořádala naše JA firma CK AGIO. Všichni jsme se sešli před naší školou SŠ Klánovice v 6:50. Jakub Jonke a Aneta Ernestová usadili účastníky na svá místa do autobusu. Vedoucí zájezdu Hana Pukáčová překontrolovala počet účastníků a informovala je o průběhu cesty a také o všech následujících zastávkách. Pověděla krátkou historii o městě Ústí nad Labem a hradu Střekov.

Dne 7.12. 2017 jsme měli jako studenti střední hotelové školy opět možnost zúčastnit se dne otevřených dveří na jediné Vysoké hotelové škole v Praze. Po příchodu do školy pro nás byla připravena snídaně formou kávy a různých druhů zákusků. Následovalo přivítání ředitelem školy a obdržení harmonogramu pro celý den návštěvy. Měli jsme možnost navštívit různé přednášky, na kterých jsme se dozvěděli mnoho nových informací a být součástí výuky na VŠH.

Den 13. říjen 2017 přinesl ocenění v soutěži Mladý řemeslník roku 2017 pro naši Ivetu VoseckouEvu Ondičovou Procházkovou. Ocenění byla předána v Senátu Parlamentu ČR za účasti místopředsedkyně Senátu Parlamentu České republiky Mgr. Miluše Horské.

Z patnácti oceněných škol patří pět škol do Skupiny COOP. Z celkově 25 oceněných žáků bylo 9 žáků ze škol COOP. Moc gratulujeme!