Domov mládeže je součástí areálu školy, budova domova mládeže je přízemní s terasou a výhledem do zeleně. Nabízíme ubytování studentům středních a vyšších odborných škol. Kapacita domova je 44 studentů, což umožňuje individuální přístup a rodinné prostředí.

Domov mládeže plní úlohu školské služby, která doplňuje a podporuje vzdělávání, současně zabezpečuje výchovu, ubytování a stravování. Hlavním úkolem všech pedagogických pracovníků je zajistit ubytovaným co nejlepší podmínky ke studiu a zároveň vytvořit pro studenty takové prostředí, které by v tom nejlepším smyslu odpovídalo prostředí domácímu.

Ubytování je na dvojlůžkových pokojích, které jsou vybaveny standardním nábytkem s připojením na wi-fi síť.  Ubytovaní mohou využívat v rámci domova mládeže  dvě klubovny s TV, DVD, stolním fotbálkem, kuchyňku, studovnu, čítárnu a počítačovou učebnu.

Své zájmy mohou dále žáci rozvíjet ve sportovním kroužku nebo kroužku odborných dovedností, které jsou vedeny našimi pedagogickými pracovníky. Pro žáky jsou během školního roku organizovány různé kulturní a sportovní aktivity.

Celodenní stravování žáků je zajištěno v prostorné jídelně, která je součástí areálu školy. Na oběd nabízíme výběr ze tří jídel, z toho jedno bezmasé. Jídelníček je vždy sestavován na čtrnáct dní dopředu.

 

Ceník ubytování naleznete zde

Výchovné poradenství na DM

Přihláška do domova mládeže

 

Pokud jste se rozhodli pro náš domov mládeže:

Originál přihlášku si můžete stáhnout na stránkách školy, v cekci dokumenty, přihláška na DM – po vyplnění a podepsání zašlete nebo osobně doručte na adresu Domova mládeže:

Střední škola hotelnictví a gastronomie  SČMSD Praha, s.r.o.,
Slavětínská 82, 190 14 

 

Ještě jste se nerozhodli?

Domluvte si osobní návštěvu domova mládeže:
E. Veselá – vedoucí vychovatelka  281 012 116, mobil: 732  799 561
e-mail : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.